Ücretsiz kargo RANTON BAHÇE 30 ADET Karışık Adenium Obesum tohumlar kalite Pretty Desert Rose tohum Nadir Bonsai çiçek Tohumları Ücretsiz kargo RANTON BAHÇE 30 ADET Karışık Adenium Obesum tohumlar kalite Pretty Desert Rose tohum Nadir Bonsai çiçek Tohumları Ücretsiz kargo RANTON BAHÇE 30 ADET Karışık Adenium Obesum tohumlar kalite Pretty Desert Rose tohum Nadir Bonsai çiçek Tohumları

Ücretsiz kargo RANTON BAHÇE 30 ADET Karışık Adenium Obesum tohumlar kalite Pretty Desert Rose tohum Nadir Bonsai çiçek Tohumları

₺47.45
Stokta var
w22540

sınıflandırma: Novel Plant
iklim: Subfrigid
stil: uzun ömürlü
yer: avlu
Shipping time: 20~40 days
fonksiyon: faiz
Quantity: 30pcs
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi: çok Kolay
saksı: Dışlanan
kullanım: Açık Tesisleri
Model Numarası: #AF2017060802
Type: Bonsai

 • • 5. su ile toprak sprey yukarıdan üç günde bir veya gerektiği gibi nemli toprak yüzeyini hissediyor kadar dokunmatik. toprak nemli tutmak.
  2. Fill sizin konteynerler ile iyi drene büyüyen orta. vermikülit iyi çalışıyor, yapar gibi toprak ve kum veya toprak ve perlit bir karışımı.

  nasıl sow Adenium tohumları:
  • 4. toprak ile tohum kapağı. sadece kullanım için yeterli toprak sadece barely tohumları kapak, onları engelleyen uzakta üfleme. tohumlar olmamalıdır gömülü derinden. (ben genellikle bu noktada kir üstünde serpin tarçın. ben bunu buldum azaltmaya yardımcı olur kalıp/mantar büyüme)
  adı: karışık Adenium Obesum tohumları

  Etiketler: Ucuz Ücretsiz kargo RANTON BAHÇE 30 ADET Karışık Adenium Obesum tohumlar kalite Pretty Desert Rose tohum Nadir Bonsai çiçek Tohumları, Yüksek Kalite Ücretsiz kargo RANTON BAHÇE 30 ADET Karışık Adenium Obesum tohumlar kalite Pretty Desert Rose tohum Nadir Bonsai çiçek Tohumları, Çin bonsai Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (2)

  • Molokovo2005

   recibi set ve detay önce ekstra teşekkürler

  • George Gatinho66

   paket var, 57 gün sonra posta ürünü var

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler